KurioziteteSport

Taulanti i shkon për vizitë Granitit në Londër, shikoni çka bën për mbesën e tij.

Granit Xhaka para pak muajve është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Leonita po i shijojnë shumë këta muaj si prindër të ri.

E ardhjen në jetë të vajzës së tyre i është gëzuar edhe familja e Granitit.

Së fundi, Graniti ka publikuar një foto ku shihet se e ka vizituar Taulanti, e ai edhe i ka blerë edhe
jë dhuratë mbesës së saj të vogël.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave